حضور پرشور مردم گناوه در راهپیمایی 22 بهمن

پنج شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷  
تهران: 07:56 :56
Thursday 12 February 2009  
GMT: 04:26:56

ممنبع :ایرنا
صلابت حضور/
شور انقلابی مرزنشینان شمال استان بوشهر در22 بهمن تجلی یافت
شور انقلابی مرزنشینان غیور و شهید پرور شهرهای شمالی استان بوشهر در یوم الله 22 بهمن تجلی یافت و در راهپیمایی باشکوه این روز، حماسه دیگری را در پشتیبانی از نظام جمهوری اسلامی رقم زدند.
به گزارش ایرنا راهپیمایان شهرهای دیلم، گناوه، بندر ریگ، بندر امام حسن و چند روستای پرجمعیت این شهرستانها همگام با دیگر مردم سلحشور ایران اسلامی با مشتهای گره کرده برسر آمریکا و اسراییل فریاد زدند و آمادگی خود را برای صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام اعلام کردند.
در راهپیمایی باشکوهی که باحضور اقشار مختلف مردم از میدان امام خمینی (ره ) گناوه تا استادیوم ورزشی این شهر برگزار شد، راهپیمایان شعارهای انقلابی و ملی "ما همه سرباز توییم خامنه ای - گوش به فرمان توییم خامنه ای"، "22 بهمن ماه - روز نجات میهن و روز شکست دشمن" و "یوم الله بهمن ماه ـ تداوم حماسه ثارالله" را سردادند.
فرماندار گناوه در جمع راهپیمایان در استادیوم شهیدسراجی این شهرستان گفت: هر روز که از این انقلاب می گذرد، حماسه ماندگاری رقم می خورد که ایران اسلامی را به سوی توسعه، عزت و افتخار پیش می برد.
تیمور یزدانشناس افزود: در آغاز کار دولت نهم 16 هزار طرح نیمه تمام وجود داشت که با تاکید مقام معظم رهبری اتمام آنها در دستور کار این دولت عدالت محور قرار گرفت و امروز که سه سال از طول عمر این دولت گذشته و در سی امین بهار انقلاب قرار داریم، بسیاری از این طرحها تکمیل شده و مردم جای جای میهن اسلامی از آنها بهره می برند.
وی یادآورشد: شهرستان گناوه نیز به تبعیت همت دولت عدالت محور و مهرورز شاهد افتتاح و اجرای طرحهای عمرانی بی شماری در بخش حمل ونقل، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، فرهنگ و هنر، ورزش، تولید و اشتغال و خدمات عمومی نظیر آب، برق، گاز ومخابرات بوده که می رود تا واژه محرومیت را برای همیشه از چهره شهر و روستاهای این شهرستان بزداید.
فرماندار گناوه گفت: در یوم الله 22 بهمن سال گذشته قول اجرای عملیات جاده اصلی گناوه ـ میشان، افتتاح کمربندی شهر گناوه، آغازبکار فاز دوم بیمارستان سوانح سوختگی، خط انتقال گاز، ساخت ترمینال مسافربری دریایی و ساماندهی بندر را به مردم این شهرستان دادیم و امروز در یوم الله 22بهمن مفتخریم که به آنان بگوییم همه این وعده ها به برکت نظام جمهوری اسلامی و تلاش مسوولان تحقق یافته است.
وی ادامه داد: دهها طرح عمرانی در زمینه آب رسانی به روستاها، افتتاح مدارس روستایی، مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره ) و تامین و زیرسازی مسکن مهر در شهرهای گناوه و ریگ و روستاها از دیگر تلاشهایی بوده که به همت مسوولان نظام جمهوری اسلامی در دهه مبارک فجر امسال رقم خورده است.
فرماندار گناوه به نمایندگی از همه مسوولان از حضور باشکوه اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدر دانی کرد.
به گزارش ایرنا در پایان این راهپیمایی قطعنامه ای در هفت بند قرایت شد که بافریاد کوبنده الله اکبر راهپیمایان مورد تایید وتاکید قرارگرفت.
همچنین اجرای سرودهای انقلابی توسط یک هزار و 357 دانش آموزدختر گناوه ای ونمایش خیابانی گل و گلوله از گروه تئاتر ایلیای گناوه به میمنت گرامیداشت سالروز 22 بهمن 57 در جمع راهپیمایان اجراشد.
ک/2 506/637/681

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 349787
/ 0 نظر / 7 بازدید