جلسه شورای رفاه و تامین اجتماعی در گناوه

کد خبر: 385591 زمان مخابره: 17/12/1387 - 11:33:47
فرماندارگناوه : شورای رفاه در رفع مشکلات افراد مستمند موثر است
گناوه – فرماندار گناوه گفت : تصمیم گیری شورای رفاه و تامین اجتماعی در برطرف کردن مشکلات افراد مستمند و کسانی که توان مالی مناسبی ندارندموثر است .

تیمور یزدانشناس شنبه در جلسه با اعضای شورای رفاه و تامین اجتماعی این شهرستان افزود: بررسی مسایل و مشکلات و دست گرفتن افراد مستمندی که توان پرداخت هزینه ها ی بالا در مسیر زندگی و کاری از جمله در جنبه درمانی خود و خانواده را ندارند نشانگر اهمیت و نقش این شورا می باشد.
به گزارش ایرنا وی با ابراز رضایت از پیگیری ها و تلاش اعضای شورای رفاه و تامین اجتماعی شهرستان گناوه برتقدیر از این اعضا در جلسه شورای اداری تاکید کرد.
دراین جلسه دبیر شورای هماهنگی رفاه و تامین اجتماعی و رییس بیمه خدمات درمانی گناوه گفت : شورای این شهرستان در استان بوشهر تنها شورایی است که جلسات مکرر برگزار می کند.
داراب بارگاهی افزود: در این جلسه 19 مورد مسایل و مشکلات شهروندان بویژه در بخش درمانی باحضور اعضا بحث و تبادل نظر شد و تصمیمات خوبی برای رفع مشکلات آنها اتخاذشد.
دراین جلسه مسایل و مشکلات تعدادی از اهالی این شهرستان بررسی و تصمیم گیری شد و فرماندار گناوه نیز نماینده ای را از فرمانداری جهت پیگیری امور شورای رفاه و تامین اجتماعی منصوب کرد.
شهرستان گناوه با 83هزارنفر جمعیت در شمال استان بوشهر قراردارد.
/ 0 نظر / 8 بازدید