اثر فیلمساز گناوه ای به جشنواره فیلم رویش کشور راه یافت

اثر فیلمساز گناوه ای به جشنواره فیلم رویش کشور راه یافت
جدیدترین اثر فیلمساز گناوه ای با عنوان یک قطره از سکوت به جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش کشور راه یافت.

در نامه دبیر چهارمین جشنواره رویش به حسن ملک زاده کارگردان گناوه ای با اعلام پذیرش فیلم وی در بخش داستانی این جشنواره از این کارگردان برای حضور در جلسه نقد و بررسی فیلم دعوت شده است.
به گزارش ایرنا به استناد این نامه همه فیلم های پذیرفته شده طی دو نوبت در سینما آفریقا در مشهد اکران می شود ومنتقدان و کارشناسان این جشنواره و استادان سینما به نقد و بررسی آثار فیلمسازان می پردازند.
دبیر جشنواره اعلام کرده است که این جشنواره فرصتی را برای حمایت از طرح ویافیلمنامه های فیلمسازان منتخب این دوره فراهم آورده است وهمه فیلمسازان دعوت شده به جشنواره که ازپنجم تا دهم آبان ماه برگزارمی شود، می توانند فیلمنامه های قابل طرح خود را در سه نسخه و به صورت مکتوب همراه داشته باشند.
حسن ملک زاده کارگردان گناوه ای فیلم کوتاه یک قطره از سکوت را در مدت سه ماه از اول اردیبهشت 87 ساخته است.
عوامل این فیلم کوتاه را حسن ملک زاده نویسنده، تهیه کننده وکارگردان، روحالله ملک زاده ومحسن ابراهیمی تصویربرداران، عباس محمدحسینی صدابردار، محمود تنگستانی عکاس و جهانگیر اژدری و علی جعفری بازیگر تشکیل می دهند.
فیلم سمفونی سکوت این کارگردان گناوه ای نیز سال گذشته درجشنواره فیلم کوتاه تهران حضور یافت.
حسن ملک زاده از سال 1375 کار فیلمسازی را شروع کرده و تاکنون 12 فیلم کوتاه ویک فیلم مستند بلند باعنوان گناوه بندری ازهزاره ها را کارگردانی کرده است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در ساحل خلیج فارس قراردارد.
منبع : ایرنا
/ 0 نظر / 9 بازدید