مردم شمال استان بوشهر در راهپیمایی 22بهمن 88

تا آخر ایستاده ایم
22بهمن ماه بار دیگر خروش انقلابی مردم شمال استان بوشهر را تجربه کرد
گناوه – 22بهمن ماه سالروز حماسه جاوید انقلاب اسلامی بار دیگر خروش انقلابی مردم شهرهای شمالی استان بوشهر را که یکپارچه و یک صدا مرگ بر آمریکا، انگلیس و اسراییل را فریاد می زدند، تجربه کرد.

عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی

مردم مسلمان و انقلابی شهرهای گناوه، دیلم و بنادر ریگ و امام حسن که همگام با مردم دیگر شهرهای ایران اسلامی صبح روز پنجشنبه در راهپیمایی شرکت کردند سی و یک سال است با حضور پرشور خود ، دشمنان دین و میهن را در هراس فرو برده اند.
به گزارش ایرنا، راهپیمایان این خطه از میهن اسلامی با شعارهای کوبنده ضد استکباری و فریاد حمایت از ولایت و رهبری به تمام دشمنان و بدخواهان انقلاب و نظام اعلام کردند که تا پای جان برای پاسداری از ارزش های اسلامی و آرمان های انقلابی ایستاده اند.
فرماندار گناوه در جمع راهپیمایان این شهر گفت: این موج خروشان که امروز با حضور یکپارچه مردم در کوچه و خیابان به راه افتاده نشان از وفاداری ملت به ولایت و انقلاب اسلامی است.
تیمور یزدان شناس افزود: دشمن بیش از سه دهه است که با تمام توان خود افکار ملت ایران را زیر بمباران تبلیغاتی گرفته تا ذره ای از حضور در راهپیمایی یوم الله 22بهمن بکاهد اما همه شاهدیم که سال به سال این حضور پررنگ تر و خروشان تر می شود.
وی گفت: خدمت نظام جمهوری اسلامی به ملت این انسجام و همبستگی را رقم زده چنان که از دورافتاده ترین نقاط، مردم خود را به محل برگزاری راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب اسلامی می رسانند تا با فریاد خود دشمنان را سر جایشان بنشانند.
فرمادار گناوه ادامه داد: دولت خدمتگزار امروز هیچ نقطه ای از ایران اسلامی را در توسعه و ارائه خدمات از قلم نمی اندازد و خدمات بی شائبه نظام جمهوری اسلامی تا محروم ترین نقاط گسترش می یابد و اقشار مختلف مردم از آن بهره می برند.
وی گفت: در شهرستان گناوه با فعالیت مجدانه مسئولان خدمتگزار ملت آب، برق و مخابرات به عنوان نیازهای عمومی به تمام روستاها و آبادی ها رسیده و گازرسانی نیز به عنوان خواسته بحق مردم این خطه در دولت نهم و دهم پیگیری شده که امروز خط انتقال گاز شهرهای گناوه و ریگ تکمیل شده وعملیات اجرایی شبکه داخلی گاز بندر ریگ نیز در همین دهه فجر آغاز شده است.
یزدان شناس افزود: در بحث راهسازی، ترمیم و توسعه شبکه برق، فضاهای آموزشی و فرهنگی، بهداشت و درمان، عمران شهری، توسعه مسکن و اشتغال نیز در چند سال اخیر کارهای بزرگی در شهرستان گناوه انجام شده که برخی از طرح های مرتبط با این بخشها با بیش از 310 میلیارد ریالدر دهه فجر امسال افتتاح یا آغاز عملیات شده است.
وی تاکید کرد در بخش راهسازی جاده شیف به گناوه که راه این شهرستان را به مرکز استان تسهیل می کند، درحال تکمیل شدن است و جاده گناوه به میشان در استان فارس که ارتباط ساحل خلیج فارس با استانهای مرکزی کشور را برقرار می کند با اجرای 20کیلومتر در حوزه شهرستان گناوه در دست اجراست و کار ساخت بزرگراه دیلم – گناوه برازجان نیز ادامه دارد.
فرماندار گناوه تجهیز بخش های مختلف بیمارستانی در دو بیمارستان سوانح سوختگی و امیرالمومنین (ع) شهرستان و برخی پروژه های جانبی حوزه بهداشت و درمان، واگذاری 50 واحد مسکونی ساخته شده توسط کمیته امداد به خانوارهای تحت پوشش این نهاد و افتتاح واحدهای آموزشی نوساز را از دیگر طرح های این شهرستان در دهه فجر امسال عنوان کرد.
وی یادآورشد: خدمات دولت به مناطق شهری و روستایی این شهرستان از جمله بخش مسکن به حدی زیاد است که شرح آنها در فرصتی مانند سخنرانی راهپیمایی 22بهمن میسر نیست و اقشار مختلف مردم در هر نقطه از شهرستان با بهره بردن از این خدمات تلاش مسئولان نظام برای توسعه و عمران را درک می کنند.
در پایان راهپیمایی مردم گناوه قطعنامه ای در چند ماده قرائت شد که مواد آن با تکبیر کوبنده راهپیمایان مورد تایید قرار گرفت.
گزارش خبرنگاران ایرنا از بنادر دیلم، ریگ و امام حسن نیز حاکی است که مسئولان در سخنانی با تقدیر از حماسه حضور مردم در راهپیمایی یوم الله 22بهمن، خدمات نظام را برای شرکت کنندگان تشریح کردند. ک/4
681

 

انتهای خبر / خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) / کد خبر 957789
عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن- بهروزی
   
/ 1 نظر / 4 بازدید
بچه سیاسی

سلام وبلاگي قشنگي دارين انشالله موفق باشيد خوشحال ميشم ماراهم جز دوستان خودتان حساب كرده وبه ما لينك بديد موفق باشي –بچه سياسي