پاسخی به اتهامات سخیف کوچک زاده در مورد تلاشگران عرصه رسانه

می خواستم به آقای کوچک زاده که سخنان امام راحل را به نفع خود مصادره می کند و با توسل به این گفتار ارزشمند  به دیگران از جمله تلاشگران عرصه رسانه حمله می کند بگویم که شما و جریان فکری تمامیت خواه شما  مشمول این سخنان امام راحل هستید یا  آقای لاریجانی رییس محترم مجلس شورای اسلامی و خبرنگاران خدومی که مردم را با  جمود فکری شما آشنا می کنند.

شما  ودوستان شما  بودند که با اتهامات بی اساس به دلسوزان نظامی که خمینی کبیر بنانهاد و با همت مبارزان انقلاب تداوم یافت فضای کشور را متشنج ساخته و همه یاران انقلاب را به تیر تهمت بستید و نصایح گهر بار امام (ره) را نادیده گرفتید، یا  آقای لاریجانی و تلاشگران عرصه رسانه که چراغ هدایت مردم در ظلمتخانه ای  هستند که شما در فضای کشور ساخته اید.

هفکران شما به شهر و دیار ایران اسلامی سفر می کنند و در آشکار و پنهان می گویند که ما چنانیم و دیگران فلانند و ما ناجی ملت هستیم و همه کسانی که در دو دهه گذشته انقلاب مسوولیت داشته اند دزد سر گردنه هستند یا  آقای لاریجانی و مطهری و اصحاب رسانه که این ترفندهای پلید شما را برای مردم نمایان می کنند.

بر هیچ خردمندی پوشیده نیست که اعمال ، گفتار و رفتار شما  مشمول سخنان گهربار امام راحل است که به آن اشاره کرده اید و نه دیگران

.                     ..............................................................

مهدی کوچک زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی طی تذکری در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس با اشاره به عملکرد علی لاریجانی در جلسه پیشین مجلس گفت: لاریجانی توهین هایی کرد که در شان رییس مجلس نبود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، کوچک زاده در تذکری مستند به ماده 77 آیین نامه داخلی گفت: همکاران محترم، ملت شریف ایران! در جلسه روز یکشنبه هفته جاری مجلس در پاسخ به این تذکر بنده که "حرف بی مبنا و غیردقیق زدن و ایراد اتهاماتی که نیاز به اثبات قضایی دارد از تریبون مجلس موجب تنزل و خدشه و شان و جایگاه مجلس می‌شود"، رییس مجلس ضمن قطع تریبون من برای چندمین بار اهانت‌هایی کردند که شایسته شان و جایگاه رییس مجلس نبود.
در این هنگام برخی نمایندگان مجلس در واکنش به سخنان کوچک زاده فریاد 2-2 (مخالف) سردادند.
نماینده تهران خطاب به آنان گفت: من متوجه شدم رییس مجلس طرفداران زیادی دارد، متشکرم.
سپس وی سخنانش را این گونه ادامه داد: من از آنچه ایشان (لاریجانی) گفتند اگرچه دستمایه لجن پراکنی برخی بیماردلان خزیده در کسوت خطیر و حساس فعالیت رسانه‌ای قرار گرفتم اما بنا به توصیه خیرخواهانه برخی دوستان گذشتم و در پیشگاه خدا گلایه‌هایم را عرضه خواهم کرد.
وی گفت: برای آن که این رسم سخیف ایراد اتهامات بی مبنا از تریبون مجلس و در جهت تخریب انشاء الله ملغی شود خطاب به خودم و همکارانم فرازی از فرمایشات گوهربار امام خمینی (ره) را هدیه می‌کنم و عرایضم را خاتمه می‌دهم.
کوچک زاده خطاب به نمایندگان طرفدار لاریجانی گفت: از اینجا به بعد فرمایشات امام (ره) است و امیدوارم 2-2 نکنید.
هنگامی که سکوت بر صحن علنی حاکم شد وی فرازهایی از فرمایشات امام (ره) را به این شرح قرائت کرد.
امام خمینی (ره) می‌فرماید: "اگر بنا باشد که شما به جای این که اقتصاد مردم را درست کنید، به جای این که کشور را بررسی کنید، ببینید کجاها مخروبه است و مردم از همه چیز ساقط هستند، به جای این اگر بنشینید سر مسند و با حرف و با فحاشی به هم، مسایل را غفلت از آن بکنید، این همان است که قدرتهای بزرگ می‌خواهند تا این مملکت خرابه بماند و صدای مردم درآید. این همان است. شما هم عمال آمریکا هستید منتها ملتفت نیستید!
یک عاملی داریم که مستقیما از سفارت آمریکا دستور می‌گیرد، یک عاملی داریم که برای او کار می‌کند و خودش نمی‌فهمد. خود آدم نمی‌فهمد که برای کی دارد کار می‌کند. اگر شما به مردم کار نداشته باشید، به مصالح مردم، به مصالح کشور کار نداشته باشید، فقط مشغول این باشید که من چه طور، شما چه طور، من چطورم، شما چطورید، مردم با من هستند، مردم با شما هستند. اگر فکر این باشید این همان است که آمریکا می‌خواهد و شما از عمال آمریکا هستید و در عذاب با آنهایی که از عمال آمریکا بودند با توجه، مشترک هستید با کم و زیادش. "
کوچک زاده گفت: من با توجه به همین فرمایش گوهربار امام (ره) از پاسخ به جزئیات اهانت‌های رییس مجلس صرفنظر کردم.

علی لاریجانی در پاسخ به تذکر مهدی کوچک زاده گفت: اصل موضوع بنانهادن کارها بر نظرات حضرت امام (ره) می‌تواند فضا را معقول و معتدل کند که فهم مسایل بهتر می‌شود.
رییس مجلس افزود: خیلی تشکر می‌کنیم از شما که تذکرات را با توجه به آنچه که حضرت امام خمینی (ره) فرموده‌اند بیان کردید که اگر این را سرلوحه کار قرار دهید همه چیز مستقیم خواهد شد.
لاریجانی گفت: توجه داشته باشید روز گذشته مخالف و موافق می‌توانستند مطالب خود را بیان کنند. اما مخالفت یا موافقت تحت عنوان تذکر درست نبود.
وی یادآور شد: من تنها در مورد شما این نظر را نداشتم یکی از دیگر از دوستان هم که به عنوان تذکر قصد اعلام نظر درباره یکی از وزرا را داشت من گفتم که این صلاح نیست.
لاریجانی تاکید کرد: قاعدتا قبول دارید که تشخیص این موضوع با رییس جلسه است. بنده به شما گفتم که تذکر شما را وارد نمی‌دانم شما هم نباید ادامه می‌دادید.
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان این که من هم از این مساله گذشتم، گفت: شما نکاتی فرمودید که خوب نبود در جلسه مطرح شود.
کوچک زاده در جلسه اخذ رای اعتماد سه وزیر آموزش و پرورش، نیرو، رفاه و تامین اجتماعی که یکشنبه هفته جاری برگزار شد به نحوه مخالفت مهدی سنایی نماینده نهاوند و علی مطهری نماینده تهران با تصدی پست وزارت رفاه و تامین اجتماعی از سوی صادق محصولی تذکر داد که با واکنش تند لاریجانی مواجه شد.
/ 1 نظر / 4 بازدید
دانشجو

سلام . وبلاگ خوبي داريد . فرصت كرديد به ما سر بزنيد . يا علي[گل]