نمایشگاه دستاوردهای انقلاب در گناوه

‪ ۳۰‬سال صلابت/ معاون استانداربوشهر: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب یادآور ‪۳۰‬ سال تلاش است

گناوه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۷/۱۱/۱۲‬
داخلی.فرهنگی.فجر ‪.۳۰‬
معاون سیاسی و امنیتی استاندار بوشهر گفت: نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ‪ ۳۰‬سال تلاش مردم و مسوولان را برای آبادانی کشور و پایداری نظام به افکار عمومی معرفی و یادآور می‌شود.

حسین هاشمی شنبه در حاشیه افتتاح وبازدید ازنمایشگاه بزرگ دستاوردهای انقلاب در شهرستان گناوه در گفت و گو با ایرنا افزود: نسل نوپای جامعه با حماسه‌های انقلاب کمتر آشناست وسختی‌های پیش‌از انقلاب شکوهمند اسلامی را ندیده و لازم است که در چنین نمایشگاهی بصورت مستند آوردهای انقلاب را برای این نسل تشریح کرد.

وی گفت:از یک پلاک شهید گرفته تا جدیدترین فن آوری به دست آمده توسط مبتکران در غرفه‌های نمایشگاه دستاوردهای انقلاب می‌تواند انسان بویژه نسل جوان جامعه را به یاد روزهای پر مخاطره دوران دفاع مقدس و ایام کار و تلاش برای پیشرفت و توسعه کشور بیندازد.

معاون سیاسی استاندار بوشهر گفت: مردم دربازدید از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب با برکاتی که درسایه استقرار نظام جمهوری اسلامی برای کشور حاصل شده بیشتر آشنا می‌شوند و آگاهی می‌یابند که انقلاب آنان در چه جایگاهی ایستاده است.

فرماندار گناوه هم از همه ادارات ونهادها وفعالان عرصه تولید وکارآفرینی شهرستان که دراین نمایشگاه شرکت کرده‌اند، قدردانی کرد و ایجاد این فضا را حاصل تلاش دلسوزان انقلاب دانست.

تیمور یزدانشناس افزود: هر کاری که دراین نمایشگاه ارایه شده حاصل زحمت و مجاهدت همه نیروهای دست اندرکار نظام و مردم همیشه در صحنه است.

وی اظهار داشت: آمار و ارقامی که از آب رسانی، برق رسانی و مخابرات به اقصی نقاط این شهرستان درنمایشگاه ارایه می‌شود تا عملکرد دستگاههای اداری و اجرایی همه موید این مطلب است که در نظام جمهوری اسلامی کار و خدمت بدون وقفه ادامه دارد و مردم و مسوولان دست در دست هم برای سرافرازی میهن درتلاش هستند.

دبیر ستاد سیمرغ شهرستان گناوه هم گفت: در دهه فجر امسال تلاش شد از همه ظرفیتهای موجود شهرستان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب استفاده شود.

سید حسن موسوی افزود: علاوه بر دستاورد ادارات و نهادها، کارهای علمی و پژوهشی دانش آموزان و دانشجویان و همچنین خلاقیت کارآفرینان نیز به صحنه نمایشگاه آمده است.

مسوول کمیته نمایشگاههای ستاد سیمرغ نیز گفت: در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب ‪ ۴۰‬غرفه برای نمایش آثار شرکت کنند دایر شده است.

مصطفی محسنی افزود: استقبال برای حضور در نمایشگاه هم از طرف ادارات و نهادها وهم تشکلهای مردمی وکارآفرین چشمگیر بود وتلاش شد تا همه استعدادها و کارهای بزرگی که در شهرستان انجام شده در این نمایشگاه برای اطلاع افکار عمومی معرفی شود.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

/ 1 نظر / 4 بازدید
مهدی باقرپور

سلام وبلاگ خوبي داريد . موفق باشي . دوست داشتي از ما سر بزن . خوشحال ميشم نظر بدي . اگر هم خوشت اومد لينكم كن .[دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][دست][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][دست][دست][دست]