جسد مفقودشدگان حادثه دریایی گناوه از آب گرفته شد

گناوه - رییس جمعیت هلال احمر گناوه گفت: جسد دو ناپدید شده حادثه دریایی بندر گناوه که هفته پیش در آب های خلیج فارس به دلیل غرق شدن اتوبوس مسافربری دریایی روی داد، پس ازجست وجو از آب گرفته شد.

عکس از ایرنا گناوه - م. نظری

محمود صفایی شنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: در چند روز پس از این حادثه دریایی که درمسیرجزیره خارک به بندرگناوه روی داد،خانواده های حادثه دیدگان، مسوولان ادارات ذیربط، صیادان و دیگر اقشار مردمی تلاش همه جانبه ای را برای یافتن مفقودشدگان آغاز کردند که سرانجام پس ازیک هفته،روزگذشته جسدآنان درهفت مایلی آب های ساحلی شهرستان گناوه روی آب پیدا شد.
وی اظهارداشت:جسدمفقودشدگان که از اهالی شهرهای اندیمشک استان خوزستان وخورموج استان بوشهربودند،جمعه باحضورفرماندارورییس شورای تامین شهرستان گناوه به خانواده های آنان تحویل شد.
حادثه دریایی جمعه گذشته در آب های خلیج فارس روی داد که یک دستگاه اتوبوس مسافربری دریایی با 25سرنشین از جزیره خارک عازم بندرگناوه بود که در پنج مایلی این بندر به دلیل شکستگی در بدنه غرق شدو22نفرازسرنشینان آن توسط قایق های صیادی و امداد و نجات هلال احمرنجات یافتند،یک نفرکه دربدو حادثه فوت کرده بود از آب گرفته شد و دو نفر نیز مفقود شدند.
شهرستان ساحل گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.ک/3
عکس از ایرنا گناوه - م. نظری
عکس از ایرنا گناوه - م. نظری
عکس از ایرنا گناوه - م. نظری
 
/ 0 نظر / 3 بازدید