نمازجمعه گناوه

امام جمعه گناوه: طوفان بیداری اسلامی درمنطقه رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است
گناوه – امام جمعه بندر گناوه گفت: طوفان بیداری اسلامی که روز به روز بر شدت آن در منطقه افزوده می شود، اردوگاه استکبار بویژه رژیم غاصب صهیونیستی را به لرزه درآورده است.

امام جمعه گناوه: طوفان بیداری اسلامی درمنطقه رژیم صهیونیستی را به لرزه درآورده است

حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی در خطبه های نماز جمعه این هفته گناوه افزود: حمله این رژیم اشغالگر به مردم بی دفاع و آواره فلسطین که همزمان با سالروز اشغال سرزمینشان در مناطق مرزی این کشور تظاهرات کردند، نشان از وحشت اشغالگران است و برای پیشگیری از نابودی خود دست به هر جنایتی می زنند.
وی اظهار داشت: خون به ناحق ریخته مردم مسلمان و بی دفاع در همه کشورهای اسلامی اعم از فلسطین و بحرین دامن جنایتکاران را خواهد گرفت و پیروزی از آن ملتهای مسلمان است.
خطیب جمعه گناوه ادامه داد: دشمن در هر منطقه از بلاد اسلامی به یک ترفندی متوسل می شود، چنانکه در ایران اسلامی یک روز دست به تهاجم نظامی علیه ملت ما زد و امروز با ابزار تهاجم فرهنگی به میدان آمده است.
وی گفت: مردم باید هوشیار باشند و بدانند که ابزار تهاجم فرهنگی پیچیده تر از تسلیحات نظامی است و اگر با شجاعت فرزندان این مرزوبوم در دفاع مقدس و عملیات هایی نظیر فتح خرمشهر پیروز شدیم به لطف الهی و پیروی از فرمان امام راحل بود و در مقابله با تهاجم فرهنگی نیز باید زیر سایه ولایت و رهبری حرکت کنیم.
حجت الاسلام رکنی حسینی افزود: ارزشهای اسلامی و باورهای دینی نسل جوان مهمترین هدف دشمن در تهاجم فرهنگی است که می خواهد با بی هویت کردن جوانان الگوهای مبتذل غربی را به آنان بقبولاند و در این مسیر از همه ابزار ارتباطی و رسانه ای از اینترنت گرفته تا صدها کانال تلویزیونی ماهواره ای استفاده می برد.
681/587

/ 2 نظر / 3 بازدید
مریم

ای ریپ

گل مریم

مریم جان از نام قشنگ تو انتظار چنین صفتی نبود