مردم ولایتمدار درگناوه از حرمت شکنان عاشورا اعلام انزجار کردند
گناوه – مردم ولایتمدار و عاشورایی شهرستان گناوه عصر چهارشنبه در اجتماعی باشکوه از حرمت شکنان عاشورا اعلام انزجارکردند و با ولی امر مسلمین برای دفاع از ارزشهای دینی و آرمانهای انقلاب پیمانی مجدد بستند.
عکس از ایرنا گناوه - ن. بهروزی
به گزارش ایرنا در این اجتماع عظیم که اقشار مختلف مردم حضورداشتند، هیاتهای مذهبی به عزاداری پرداختند و شعارهایی در محکومیت دشمنان دین و میهن از تریبون مراسم قرایت شد که حاضرین با مشتهای گره کرده با آن همنوا شدند.
امام جمعه گناوه در این آیین گفت: کسانی که در این اجتماع باشکوه گرد آمده اند، عشق به امامت و ولایت در سینه آنان موج می زند و دشمنان بدانند که تا چنین آزاد مردانی در صحنه هستند، توطئه آنان به جایی نمی رسد.
حجت الاسلام سید عبدالهادی رکنی حسینی افزود: صبر و تحمل ملت با ایمان و انقلابی ایران زیاد است اما امروز که دشمنان داخلی و خارجی بی شرمانه به مقدسات حتاکی می کنند، نمی توان ساکت نشست و با چنین اجتماعاتی باید روی دشمن را کم کرد.
وی اظهارداشت: امروز چهره نفاق مزدوران داخلی اجانب و استکبار برای مردم بیش از پیش روشن شده و کسانی که با حرکتهای وقیحانه در مقدس ترین ایام به ارزشهای دینی بی احترامی می کنند، مورد تنفر و انزجار عاشوراییان ولایتمدارند.
امام جمعه گناوه گفت: جریان نفاق که در راهپیمایی روز جهانی قدس به ماه مبارک رمضان بی حرمتی کرده بود، اینبار نیز در ایام محرم و روز عاشورا حرمتها را شکست و خون مردم ولایتمدار و با غیرت را به جوش آورد.
وی افزود: منافقین و دشمنان بدانند که این حضور باشکوه مردم دلدادگی به امامت و ولایت است و نقشه شوم آنان در تضعیف ولایت کارساز نخواهد بود.
در تجمع باشکوه مردم عاشورایی و ولایتمدار گناوه قطعنامه ای قرایت شد که مفاد آن با تکبیر کوبنده مردم مورد تایید قرار گرفت. ک/2
681

عکس از ایرنا گناوه - ن. بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن. بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن. بهروزی
عکس از ایرنا گناوه - ن. بهروزی
 

/ 0 نظر / 7 بازدید