دستگاههای اجرایی با پژوهشگران همکاری کنند

دبیرکمیته پژوهش گناوه: بورکراسی اداری دسترسی به اطلاعات را دشوار می‌کند

گناوه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۷/۹/۲۸‬
داخلی.اجتماعی.پژوهش.

دبیر کمیته‌پژوهش شهرستان گناوه گفت: بورکراسی اداری دردستگاههای اجرایی دسترسی به اطلاعات را برای پژوهشگران دشوار می‌کند.

عباس خرم آبادی پنجشنبه در جمع مدیران شهرستان گناوه افزود: درحالیکه بر تعامل دانشجویان وپژوهشگران دانشگاهی با دستگاههای اجرایی تاکید می‌شود اما استفاده از منابع اطلاعاتی دستگاههای اجرایی به آسانی صورت نمی‌گیرد و مستلزم طی روند پیچیده اداری است.

به‌گزارش ایرنا وی تاکید کرد که کارشناسان دستگاههای اجرایی باید ارتباط خود را با کمیته پژوهش شهرستان برقرار کنند تا دراین چارچوب تعاملی بوجود آید که تحقیقات و پژوهشهای کاربردی برای توسعه و پیشرفت منطقه انجام شود.

دبیر کمیته پژوهش شهرستان گناوه گفت: باتشکیل این کمیته نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی دستگاههای اجرایی شناسایی می‌شود و تلاش می‌شود تا پایان نامه‌های دانشجویی دانشگاههای شهرستان به سمتی هدایت شود که منطبق بر نیازهای دستگاههای اجرایی باشد.

وی همچنین با اشاره به اینکه لازم است زمینه تحقیق دانشجویان فراهم شود، افزود:هم اکنون درحالیکه سه رشته کشاورزی در دانشگاه پیام نور گناوه فعال است،یک مزرعه نمونه‌برای کارهای عملی این دانشجویان درشهرستان وجود ندارد.

خرم آبادی تاکید کرد که استفاده کارشناسی از ظرفیتهای موجود در شهرستان می‌تواند توسعه پایداری را رقم بزند و این امر نیاز به استفاده از همه عوامل بویژه نیروی انسانی آموزش دیده و متخصص دارد.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قرار دارد.

/ 3 نظر / 4 بازدید
خسو حسینی

به گزارش خبرنگار گناوه از یاسوج ... 100 تن میگوی ارسالی از گناوه به کلی فاسد شد و از بین رفت . تازه اب ریای گناوه در یاسوج کاملا خشک شد و هر هر بی مزه

خسو حسینی

به گزارش خبرنگار گناوه از یاسوج ... 100 تن میگوی ارسالی از گناوه به کلی فاسد شد و از بین رفت . تازه اب ریای گناوه در یاسوج کاملا خشک شد و هر هر بی مزه

خسو حسینی

به گزارش خبرنگار گناوه از یاسوج ... 100 تن میگوی ارسالی از گناوه به کلی فاسد شد و از بین رفت . تازه اب ریای گناوه در یاسوج کاملا خشک شد و هر هر بی مزه [قهقهه][قهقهه]