دوماه آموزشی متقاضیان معافیت سربازی لغو شد

منبع : ایرنا

کد خبر:
دو ماه آموزشی معافیتهای موارد خاص وظیفه عمومی تا سه سال لغو شد
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان تهران گفت : براساس ابلاغ اخیر ستاد کل نیروهای مسلح ، دو ماه دوره آموزشی معافیتهای موارد خاص وظیفه عمومی به مدت سه سال لغو شد.

سرهنگ "جمال نیک زارع"روزیکشنبه در گفت وگو با خبرنگارایرناافزود:بر همین اساس ، متقاضیان معافیت موارد خاص ، به تزریق واکسن منژیت و دوگانه نیاز ندارند.
وی یادآور شد: پیش از این کلیه مشمولان متقاضی معافیت موارد خاص لازم بود بعد از اتمام دو ماه دوره آموزشی ، کارت معافیت دریافت کنند که با این ابلاغیه جدید، دیگر نیازی به گذراندن این دوره ندارند.
وی تصریح کرد: متقاضیان معافیت موارد خاص که بیشتر فرزندان شهدا، جانبازان ، داشتن سابقه جبهه برای پدر مشمول ، افراد زیرپوشش بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره ) شامل می شود متعهد می شوند هرگاه طی سه سال آینده معاونت وظیفه عمومی آنان را به شرکت در دوره آموزشی فراخواند، در زمان مقرر خود را معرفی کنند.
نیک زارع گفت : لغو دو ماه دوره آموزشی هم شامل کسانی که اکنون در نوبت دریافت کارت معافیت موارد خاص هستند و هم کسانی که از این پس متقاضی دریافت کارت معافیت موارد خاص خواهند شد، می شود.
وی اظهار داشت : متقاضیان می توانند درخواست خود را به معاونت وظیفه عمومی ناجا در شهرستانهای خود ارسال کنند تا به همراه سایر مدارک جهت اقدامهای بعدی به سازمان وظیفه عمومی ناجا فرستاده شود.
وی اضافه کرد:متقاضیان معافیت موارد خاص تااطلاع ثانوی برای نام نویسی به دفاتر پلیس به اضافه 10 مراجعه نکنند و از طریق اداره های پست مدارک لازم را ارسال کنند.ک /3
/ 0 نظر / 7 بازدید