ولایتی: مردم 24خرداد نشان می دهند که حافظ انقلاب هستند

گناوه - سرویس خبر

  رشت - علی اکبر ولایتی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم ایران در آستانه حماسه بزرگ سیاسی، به پای صندوق‌های رأی می‌آیند و به دنیا نشان می‌دهند که حافظ انقلاب هستند.   به گزارش خبرنگار ایرنا علی اکبر ولایتی عصر چهارشنبه در جمع مردم گیلان در مهدیه رشت، افزود: تعهد می‌کنم دولت بنده اخلاق‌مدار و متعهد به قوانین باشد و آن را اجرایی کند.
وی ادامه داد: هر 100 روز یکبار به مردم گزارش ارائه می‌کنم و در امور از مردم کمک می‌گیرم و با فساد مبارزه می‌کنم.
این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، با اشاره به مشکلات اقتصادی و اهمیت رابطه با دنیا گفت: اقتصاد داخلی تا زمانی که در روابط خارجی فعال نشویم، سرانجام نمی‌گیرد و ما باید با دنیا تعامل داشته باشیم.
وی ایران را کشوری مستقل و قدرتمند در جهان خواند و گفت: اگر کشوری مانند آمریکا بخواهد با خصومت با ایران برخورد کند، مانند گذشته با او رفتار می‌کنیم.
ولایتی تاکید کرد : مسایل سیاست خارجی را می‌توان با تدبیر و مقاومت برطرف کرد.
ولایتی با تاکید بر اینکه اقتصاد باید تولیدمحور باشد و دولت امور را طبق اصل 44 قانون اساسی به مردم واگذار کند، گفت: برای رفع مشکلاتی چون تورم ، گرانی و بیکاری در جامعه ایجاد اشتغال وظیفه دولت است.
به گفته ولایتی، کارها باید در کشور طبق زمان‌بندی مشخص انجام شود.
وی همچنین به تشکیل شورای همکاری کشورهای حاشیه خزر اشاره و خاطرنشان کرد: شورای همکاری کشورهای ایران، آذربایجان، روسیه، قزاقستان و ترکمنستان در دولت من فعال و استان گیلان به مرکز همکاری کشورهای دریای خزر در نظر گرفته می شود.
وی انجام این امر را موجب تقویت کشور و این استان دانست و افزود: مردم گیلان همراه با دیگر مردم نقاط کشور در دفاع از ایران ایستادگی کردند.
این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: گیلانیان مردمانی با همت هستند و مشاغلی مانند صیادی، کشاورزی و صنایع باید مورد حمایت دولت باشد.ک/2

/ 0 نظر / 10 بازدید