رمانده انتظامی گناوه: فرهنگ موتورسواری در این شهرستان ضعیف است

فرمانده انتظامی گناوه گفت: فرهنگ موتورسواری دراین شهرستان ضعیف است و موتورسواران مشکلاتی برای نظم وامنیت شهر ایجاد می‌کنند.

سرهنگ محمد فخر یکشنبه در جمع مسوولان این شهرستان افزود: استفاده مردم از موتورسیکلت‌های بدون پلاک و بی‌توجهی به مقررات راهنمایی و رانندگی از جمله مشکلاتی است که موتورسواران در شهر ایجاد می‌کنند.

به گزارش ایرنا وی گفت: اولین حرکت برای فرهنگ‌سازی در این زمینه باید از خانواده‌ها شروع شود و توصیه والدین می‌تواند راهگشا باشد، ضمن اینکه ادارات و نهادهایی که کارکنانشان از موتورسیکلت استفاده می‌کنند نیز باید همکاری کنند تا وسیله نقلیه آنان بدون پلاک نباشد و با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی به الگویی برای دیگر شهروندان تبدیل شوند.

فرمانده انتظامی گناوه گفت:باتوجه به‌اینکه گناوه ازموقعیت ویژه گردشگری برخوردار است و جمعیت شناور زیادی در طول سال وارد این شهر می‌شود مشکلات ترافیکی ایجاد می‌شود که‌موتورسواران متخلف این ترافیک را پیچیده‌تر می‌کنند.

وی تاکید کرد که انتظار شورای تامین شهرستان از جمله نیروی انتظامی از شهروندان این است که در نظم و امنیت شهر به ماموران انتظامی کمک کنند تا مسافران و مهمانانی که وارد این شهر می‌شوند تصویر خوبی از این‌منطقه داشته باشند.

بندر گناوه در شمال استان بوشهر بدلیل برخورداری از جاذبه‌های گردشگری از جمله سواحل زیبا درکنار خلیج فارس و مجتمع‌های بزرگ تجاری عرضه کالاهای خارجی در بیشتر ایام سال پذیرای مسافران و گردشگران بی‌شماری از سراسر کشور است.

منبع : ایرنا

/ 0 نظر / 3 بازدید