عضویت دائمی دکتر ولایتی در مجمع ادواری وزرای امور خارجه کشورهای جهان

یزاف در نشست هم اندیشی خبرنگاران : عضویت دائمی دکتر ولایتی در مجمع ادواری وزرای امور خارجه کشورهای جهان

این فعال سیاسی با اشاره به 12 کمیته در ستاد دکتر ولایتی در استان بوشهر گفت : 33 زیرگروه از اقشار مختلف جامعه استان تاکنون برای حمایت ازدکتر ولایتی در استان بوشهر ساماندهی شده اند.

 

به گزارش سوک ، علیرضا یزاف در نشست هم اندیشی با خبرنگاران استان بوشهرفضای رسانه ای موجود بر استان در آستانه انتخابات را مطلوب ارزیابی کرد.

وی اضافه کرد : تمامی خبرگذاری ها و سایت های خبری در کنار مطبوعات با حفظ استقلال فکری خود ، بدون ایجاد هیچ گونه تنش و غوغا سالاری بدنبال درج دیدگاه های انتخاباتی افراد می باشند .

این فعال سیاسی با اشاره به این که این فضای آرام کمک بزرگی به مردم برای انتخاب اصلح می کند اظهار داشت : در این شرایط مردم با رصد کردن دقیق انفعالات انتخاباتی، از برنامه های کاندیداهای ریاست جمهوری نیز آگاه خواهند شد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر ولایتی در استان بوشهرِ افزود : دکتر ولایتی چهره ای شناخته شده در مجامع ملی  بین المللی است که توانست در یک مقطع 8 ساله با یک دیپلماسی برجسته اجازه صدور یک قطعنامه بر علیه ایران ندهد.

وی افزود : هم اینک دکتر ولایتی به عنوان عضو اصلی و دائمی مجمع وزرای ادواری امورخارجه کشورهای جهان دارای روابط خوبی در عرصه بین الملل است .

یزاف با اشاره به آخرین نشست ستاد مرکزی دکتر ولایتی در هفته گذشته گفت : در این نشست به روسای ستادهای استانی توصیه شد که اخلاق انتخاباتی را مقدم بر هر مسئله دانسته و به جای تبلیغات پوشالی و استفاده از عناوین پر زرق و برق فقط برنامه های دکتر ولایتی را اطلاع رسانی عمومی کنند .

وی تصریح کرد :دکتر ولایتی بر گفتمان انقلاب اصرار دارد و با ارامش و اعتدال تا پایان انتخابات خواهد ماند هر چند که به ائتلاف نیز اعتقاد دارد.

این فعال سیاسی با اشاره به 12 کمیته در ستاد دکتر ولایتی در استان بوشهر گفت : 33 زیرگروه از اقشار مختلف جامعه استان تاکنون برای حمایت ازدکتر ولایتی در استان بوشهر ساماندهی شده اند.

یزاف با اشاره به تشکیل یک کابینه متمم از افراد متدین، متخصص، مجرب، معتدل و مشورت پذیر در دولت آینده دکتر ولایتی در صورت انتخاب برای ریاست جمهوری افزود :کارآمدی، اجماع عقلا واندیشمندان و نظرسنجی عالمانه و علمی شاخص های ائتلاف هستند که بر این اساس دکتر ولایتی از آن استقبال خواهد کرد.

رئیس ستاد انتخاباتی دکتر ولایتی در استان بوشهرِ یادآور شد : زمینه سازی برای حضور حداکثری مردم در روز انتخابات  رایک حجت شرعی می دانیم و معتقدیم با خلق این حماسه سیاسی  ، حماسه اقتصادی نیز محقق خواهد شد .


/ 0 نظر / 11 بازدید