فرماندار گناوه: برای مسکن مهر باید بی وقفه کار کرد

همه دست اندرکاران مسکن مهر برای تحقق این طرح بی وقفه تلاش کنند
گناوه - فرماندار گناوه گفت: باتوجه به فرصت مغتنمی که دولت عدالت محور برای خانه دارشدن اقشار کم درآمد بویژه زوجهای جوان درطرح مسکن مهر بوجود آورده همه عوامل دخیل در کار باید برای تحقق این طرح بی وقفه تلاش کنند.

تیمور یزدانشناس چهارشنبه در گفت وگو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: کم کاری از هیچ یک از دست اندرکاران اجرای این طرح پذیرفته نیست و هر جا مشکلی وجود دارد باید بطور شفاف درجلسات هفتگی مسکن مهر که در فرمانداری تشکیل می شود، مطرح شود تا چاره جویی و حل وفصل شود.
وی یادآورشد: فرماندار به عنوان نماینده دولت و حاکمیت همه توان خودرا درراستای اجرای صحیح طرح مسکن مهر بکار گرفته است و از دست اندرکاران اعم از مدیرعامل اتحادیه تعاونی های مسکن شهرستان، بانک پرداخت کننده تسهیلات و پیمانکاران فعال در طرح با جدیت می خواهد تا در راستای وظیفه ای که بر عهده دارند، عمل کنند.
فرماندار گناوه گفت: در فاز اول طرح مسکن مهر گناوه 340 نفر از اعضای تعاونیهای ادارات و نهادها و مسکن مهر چشم انتظار خانه دارشدن هستند و باید با تسریع در کار انتظار آنان، آنگونه که دولت مهرورز تاکید دارد، برآورده شود.
وی ادامه داد: شهرستان گناوه در تملک زمین و آغاز عملیات زیرسازی مسکن مهر در سطح استان بوشهر پیشتاز بوده و بخش زیادی از کار زیرسازی محقق شده که لازم است با پرداخت بموقع تسهیلات پیش بینی شده روند کار را شتابان کرد.
درفاز اول طرح مسکن مهر گناوه 32 هزار مترمربع زمین برای ساخت 340 واحد مسکونی درنظرگرفته شده است.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
/ 0 نظر / 5 بازدید