خطاب کروبی به اصلاح طلبان

منبع : ایرنا
کروبی: وحدت با دستور حاصل نمی شود
تهران- "مهدی کروبی" دبیرکل حزب اعتماد ملی - از احزاب اصلاح طلب ایران- تاکید کرد: وحدت با در حاشیه نشستن و دستور دادن میسر نمی شود.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی حزب اعتماد ملی، کروبی در دیدار با گروهی از مردم شهرستان کاشمر که در مقر این حزب در تهران با وی دیدار کردند، افزود:" پیشنهادی که ما دادیم مورد قبول واقع شده است که افرادی که می خواهند نامزد انتخابات ریاست جمهوری شوند، به صحنه بیایند و کار کنند."
وی که خود، اولین کسی است که نامزدی اش را برای انتخابات ریاست جمهوری خردادماه آینده اعلام کرده است، از کسانی
که می خواهند در این انتخابات کاندیدا شوند، دعوت کرد در صحنه حاضر شوند.
کروبی همچنین با اشاره به شرکت مردم در انتخابات، این امر را نشان دهنده "نقش والای مردم در جامعه" خواند و تاکید کرد: قهر کردن، رای ندادن، یاس و ناامیدی شرایط را برای جریان خط امام (ره) سخت تر می کند .
وی در بخش دیگری از سخنانش، از مجموعه وزارت امور خارجه به ویژه سفارت ایران در لندن و نیز منوچهر متکی، وزیر امور خارجه بخاطر پیگیری مسائل پیش آمده برای یکی از دیپلمات های ایرانی به نام "نصرالله تاجیک" قدردانی و ابراز امیدواری کرد با تلاش های صورت گرفته، هر چه سریع تر شاهد بازگشت وی به آغوش میهن باشیم.
دبیرکل حزب اعتماد ملی در پاسخ به سوال یکی از حاضران در باره سیاست خارجی و چالش های پیش رو اظهار داشت: با پشتوانه مردم و حمایت های رهبری می توانیم تنش زدایی کنیم و تعامل و رابطه ای شایسته با حفظ اصول و هویت انقلاب اسلامی با همه کشورها بجز رژیم اشغالگر قدس داشته باشیم.
کروبی که چندی پیش در پاسخ به درخواست حزب اعتماد ملی، آمادگی خود را برای نامزدی در عرصه انتخابات آتی ریاست جمهوری اعلام کرده بود، درباره برنامه های اقتصادی خویش گفت: برنامه اقتصادی ما در حال تهیه است. البته، این برنامه با برنامه قبلی من در انتخابات ریاست جمهوری گذشته تفاوت هایی دارد و در راستای ارتقای معیشت مردم ارائه می شود.
وی در پاسخ به پرسشی درباره موسیقی و هنر خاطرنشان کرد: لسان هنر پر نفوذ است و در این زمینه در چارچوب نظر امام خمینی (ره) و بزرگان نظام عمل می کنیم
/ 0 نظر / 5 بازدید