خبرنگاران مورد توجه دولتمردان

گناوه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۷/۸/۲۸‬

داخلی. فرهنگی. خبرنگار.

استاندار بوشهر گفت: کار خبرنگاران در آگاهی بخشی به افکار عمومی بویژه در انعکاس کارکرد نظام و عملکرد دولت، کمتر از فعالیتهای اجرایی نیست.

ابوطالب شفقت خطاب به‌خبرنگاران رسانه‌ها دربندر دیلم افزود:اگرفعالیت ها و عملکردهای دستگاههای اجرایی به اطلاع افکار عمومی نرسد، مردم از حجم گسترده کار دستگاهها و ثمراتی که برای رفاه وآسایش مردم دارد مطلع نمی‌شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا وی گفت:یکی دیگرازکارکرد مهم خبرنگاران رسانه‌ها شناساندن فرصتها وتوانمندیهای مناطق مختلف است که‌از دید مسوولان و سرمایه‌گذاران دورمانده وبا اطلاع رسانی پیرامون آنها می‌توان زمینه شکوفایی این توانمندی‌ها و جذب سرمایه‌گذاران را فراهم کرد.

استاندار بوشهر گفت: پوشش خبری افتتاح یا شروع بکار طرحهای عمرانی و اطلاع رسانی مناسب در این زمینه به مردم امید می‌دهد که کارها مستمر و با جدیت در اقصی نقاط شهرها و روستاها در حال انجام است و قافله توسعه و پیشرفت در حرکت شتابان است.

وی افزود: اطلاع مردم از خدمات رسانی مسوولان و دولتمردان و توسعه کشور اعتماد آنان را به نظام و دولت دوچندان می‌کند و موجب نزدیکی و الفت دولت و ملت می‌شود که این وظیفه سنگین بر عهده خبرنگاران است.

شفقت با اشاره به نزدیک شدن هفته گرامیداشت بسیج گفت: فلسفه بسیج و فرهنگ بسیجی یعنی اینکه هرگاه لازم شود در مقابل دشمنی مقاومت و ایستادگی کنیم باید همه امکانات و توانمندی‌ها را بکار بگیریم خواه این دشمن یک قدرت نظامی باشد یا یک معضل اجتماعی نظیر بیکاری و یا بخواهیم با تهاجم فرهنگی بیگانه مقابله کنیم.

وی گفت:با تفکر بسیجی می‌توان گامهای استواری در راه دفاع ، سازندگی و توسعه و پیشرفت کشور برداشت.

شهرستان دیلم در شمال استان بوشهر قراردارد. ک/‪۲‬

/ 0 نظر / 4 بازدید