فرماندارگناوه خواستارمشارکت دانشجویان درتهیه سند توسعه این شهرستان شد

گناوه ، خبرگزاری جمهوری اسلامی ‪۸۷/۹/۲۴‬
داخلی.اجتماعی.دانشجو.طلاب.

فرماندار گناوه خواستار مشارکت و کمک دانشجویان در تهیه سند توسعه پنج ساله این شهرستان شد.

تیمور یزدانشناس یکشنبه در دیدار نمایندگان تشکل‌های دانشجویی دانشگاه پیام نور و طلاب مدرسه علمیه خواهران گناوه افزود: بیان دیدگاه‌ها و نظرات کارشناسی شده و دقیق دانشجویان در مباحث و بخش‌های مختلف وبرقراری ارتباط دانشگاه ودستگاههای اجرایی کمک شایانی در تنظیم و تدوین برنامه پنج ساله توسعه این شهرستان خواهد کرد.

به گزارش ایرنا وی تشکیل کمیته پژوهش را در راستای کمک به سندتوسعه این شهرستان عنوان کرد و گفت: دانشجویان می‌بایست باحضور فعال و تلاش وافر این کمیته را که با دبیری دانشگاه پیام نور تشکیل شده است، یاری دهند تا سند توسعه شهرستان تدوین شود.

وی از دانشجویان خواست در همایش کارشناسان دستگاههای اجرایی که‌با عنوان شهرستان گناوه در مسیر توسعه و باحضور مشاور سیاسی و رییس مرکز مطالعات استراتژیک نهادریاست جمهوری و مسوولان استانی بمناسبت روز پژوهش برگزار می‌شود، شرکت کنند.

یزدانشناس با اعلام آمادگی جهت همکاری با دانشگاهها و طلاب مدرسه عملیه این شهرستان خواستار ارتباط و تبادل نظر این دو مرکز علمی و دینی با مدیران استانی و شهرستانی شد.

فرماندار گناوه همچنین با گرامیداشت روز وحدت حوزه و دانشگاه و سالروز شهادت آیت الله مفتح در ‪ ۲۷‬آذر از دانشجویان دانشگاهها و طلاب مدرسه علمیه این شهرستان خواستار گرامیداشت باشکوه این رویداد مهم و همچنین مشارکت ، تعامل و ارتباط دو سویه آنها در زمینه‌های مختلف از جمله مسایل علمی، پژوهشی ، فرهنگی، دینی و شرعی شد.

یزدانشناس با بیان اینکه دهه چهارم انقلاب دهه مهم و خاصی است که مقام معظم رهبری نیز تاکید فراوانی بر آن دارد، گفت : دانشجویان باید در انجام فعالیت‌های تبلیغی برای معرفی هرچه بهتر نظام جمهوری اسلامی بعنوان دستاورد مهم انقلاب در جهان تلاش کنند.

در این جلسه مسوول امور فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام نور گناوه گفت: اساسا بحث وحدت حوزه و دانشگاه از ضروریاتی بود که شهید مفتح در سالهای آغازین انقلاب آن را مطرح کرد.

ضرغام خرمی افزود: پیشرفت جامعه در گرو ارتباط، مشارکت، همکاری و تعامل بین دانشگاه و حوزه است و این دو نهاد در مواجهه با تهدیدها باید از حیات انقلاب اسلامی دفاع کنند.

وی همچنین خواستار مشارکت دوقشر دانشجو و طلاب در پیشرفت و توسعه این شهرستان شد.

مسوول امور فرهنگی و روابط عمومی دانشگاه پیام‌نور گناوه گفت: بمناسبت سالروز شهادت شهید مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه برنامه‌های مشترکی بین دانشگاه و مدرسه علمیه این شهرستان ازجمله مراسم ویژه ، نشریه مشترک، مسابقه عملی و ارایه مقاله اجرا خواهدشد.

وی تعداد دانشجویان دانشگاه پیام نور گناوه را دوهزار و ‪ ۲۰۰‬نفر اعلام کرد که در ‪ ۱۴‬رشته به تحصیل مشغول می‌باشند.

دراین جلسه دانشجویان دانشگاه پیام‌نور و طلاب مدرسه علمیه خواهران گناوه به ارایه دیدگاهها و نظرات خود پرداختند و بر همکاری و مشارکت یکدیگر در امور مختلف تاکید کردند.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.