منبع : ایرنا
مهدوی کنی: دست اندرکاران نظام حریم یکدیگر را حفظ کنند
"محمدرضا مهدوی کنی" دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران،گفت: دست‌اندرکاران نظام ازهر طبقه‌ای که باشند باید حریم هم را حفظ کنند و اگر مشکلی با هم دارند، باید بیشترحضوری مسائل را حل کنند تا به رسانه‌ها کشیده نشود.
به گزارش روزیکشنبه ایرنا به نقل از پایگاه خبری جامعه روحانیت مبارزتهران ، آیت‌الله مهدوی کنی، افزود:‌ مردم چه تقصیری دارند که ما وقتی با هم اختلاف داریم در رسانه‌ها و مجامع بیان کنیم .
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز تهران تاکید کرد : نباید جو عدم اعتماد را در بین مردم ایجاد کنیم.
آیت‌الله مهدوی کنی درپاسخ به آنچه که در روزهای گذشته موج تندی از اختلافات برخی مسئولان نظام در رسانه ها و مجامع عمومی انتشار یاقت و موجب نگرانی و تشویش افکار مردم فهیم و انقلابی شده است، افزود: به دوستان و مؤمنان و همه دست‌اندرکاران توصیه می‌کنم کاری نکنیم که جو عدم اعتماد را در بین مردم ایجاد کنیم.
وی گفت:‌ من معتقدم دست‌اندرکاران نظام ازهر طبقه‌ای که باشند باید حریم یکدیگر را حفظ کنند و اگر هم مشکلی با هم دارند، باید بیشتر حضوری مسائل را حل کنند تا به رسانه‌ها کشیده نشود.
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز تهران با اظهار تاسف از این موضوع ، گفت: مردم چه تقصیری دارند که ما وقتی با هم اختلاف داریم در رسانه‌ها و مجامع بیان کنیم بویژه اکنون که در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم.