150 میلیارد ریال برای اجرای سه مصوبه دولت در استان بوشهر اختصاص یافت

به گزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس روز دوشنبه به نقل از غلامرضا پاکدل مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران نوشت: طرح جابه جایی میدان امام علی (ع) شهر گناوه با 30 میلیارد ریال اعتبار، احداث مجتمع ادارات شهر دیلم با اعتبار 100 میلیارد ریال و تکمیل ورزشگاه و زمین ورزشی فوتبال شهر وحدتیه دشتستان با اعتبار 20 میلیارد ریال، از جمله این طرح هاست.

وی اضافه کرد: همچنین شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران پروژه تعریض و نوسازی و ساخت جاده جدید محور گچساران – گناوه که یکی از حادثه خیزترین جاده های کشور به شمار می آید را نیز در قالب سه فاز اجرا می کند.

پاکدل یادآورشد: پروژه های یادشده برای عمران و آبادانی شهرها و مناطق پیرامونی تاسیسات نفت و گاز اجرا می شود.

وی ادامه داد: ایجاد فضای سبز و درختکاری در مناطق عملیاتی این شرکت نیز با هدف سالم سازی محیط زیست پیرامون تاسیسات نفتی انجام می شود.

شرکت نفت و گاز گچساران یکی از شرکت های بهره برداری تابع شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب است که در استان کهگیلویه و بویر احمد و بخش هایی از استان های بوشهر، فارس و خوزستان فعالیت دارد.

در شهرستان گناوه و بخشی از شهرستان های دیلم تاسیسات سیاه مکان و میدان نفتی رگ سفید و در شهر وحدتیه دشتستان نیز میدان نفتی نرگسی از جمله حوزه های عملیاتی تحت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در حوزه جغرافیایی استان بوشهر است. ک/